Banyo Dekorasyon Seçimi

Banyo Dolabı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır

Banyolar, evin önemsenmesi gereken yerlerinden biridir. Çünkü banyolarda günün bütün yorgunluğunu atarız ve kendinizi dinlenmiş hissederiz. Ancak banyoların dekorasyonu güzelse, kendinizi çok daha iyi ve dinlenmiş hissedebilirsiniz. Banyo dekorasyonunda önemli olan nokta ise dolap seçimidir. Banyo dolabınızın hem kullanışlı hem de estetik olması için aşağıdaki özellikleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Banyo İçi Çamaşır Makinesi Dolabı Modelleri ile muhteşem bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Banyo dolabı nasıl seçilir;

  • Banyolar sürekli ıslak oldukları için neme ve suya dayanıklı mobilya seçmeniz gerekir. Bunun için sunta ya da lake ile üretilmiş olan dolapları terci etmeniz gerekir. bu sayede dolaplarınızı daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.
  • Banyonuzun güzel görünmesini istiyorsanız, dolap seçiminizi banyonun büyüklüğüne göre ayarlamanız gerekir.
  • Banyonuzun bir bütün olarak görünmesini isterseniz, dolap renginizi önceden belirlemenizi ve dekorasyonunuza uygun olmasını tavsiye ederiz.
  • Banyonuzda ferah bir görünüm olmasını istiyorsanız banyo dolaplarınızı açık renkli olanlardan tercih etmelisiniz. Eğer gösterişli ve şık bir görünüm istiyorsanız, desenleri olan ya da renkli banyo dolapları tercih edebilirsiniz.
  • Banyonuzda yer tasarrufu yapabilmek için raf ve çekmeceleri olan dolaplar tercih etmeniz gerekir.
  • Küçük bir banyonuz varsa büyük ve gösterişli dolaplar tercih etmemeniz gerekir. Bu dolapların lavabonuzun yan ya da üst tarafına monte edilmesi, daha şık görünmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda yer tasarrufu sağlamak için de önemlidir.
  • Sade banyonuz varsa çift renkli olan banyo dolapları tercih edebilirsiniz.

Kaynak : Zevkli Dekorasyon

 

Yayım tarihi
DÜNYA olarak sınıflandırılmış
Cappadocia Travel Cappadocia Tour Cappadocia Turkey Cappadocia Places To Visit