Hasan Ünver’in 2012 temennileri

Hasan Ünver’in 2012 temennileri

“2012 HİZMETLERLE DOPDOLU BİR YIL OLACAK”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 2012 yılının Nevşehir’in daha sağlıklı bir alt ve üst yapı hareketliliği ile geleceğe daha güvenle bakacağı yıl olması temennisinde bulundu.Ünver, hızlı,kararlı ve planlı çalışmalar doğrultusunda gerek bugünün ve gerekse de yarının her alanda büyüyen ve gelişen kent dokusunun ortaya çıktığını belirterek, 2012 yılının da bu hedeflere ulaşılması adına oldukça verimli bir yıl olacağına inandığını ifade etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında, göreve geldikleri 2004 yılından beri Nevşehir Belediyesi olarak daha yaşanılır bir şehirin sağlıklı alt ve üst yapı çalışmaları ile ortaya çıkartılması yönünde bıkmadan usanmadan büyük bir azim ve kararlılık içerisinde tüm ekip arkadaşları ile birlikte çaba harcadıklarını kaydeden Ünver, insan odaklı hizmet anlayışı ile bugüne kadar yapılamayan hizmetlere imza atmanın tüm vatandaşlarla birlikte her zaman büyük bir sevinç ve onurunu paylaştıklarını vurguladı.

Ünver mesajında daha sonra şunları kaydetti;

“Değerli Hemşehrilerimizin , her türlü imkana sahip bir Nevşehir’de yaşamaları,bizim ana çalışma hedefimizi oluşturuyor. Belediyecilik anlamındaki çalışmalarda en önemli çıkış noktamızda zaten bu. Bir çok dünya insanının büyük bir gıpta ile baktığı bir büyük turizm cennetinin ana merkezinde bulunuyor olmamız, bu kentte yaşayan her insanın daha iyi şartlarda yaşamalarını gerekli hale getiriyor. Bu temel düşüncenin şuuru içerisinde siz değerli vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları alanda etkin hizmetleri yerine getirmek için mesai tanımaz bir anlayış içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 8 yıla yaklaşan hizmet suremiz içerisinde yaşadığımız bu kentin sahip olduğu değerleri ile tüm dünyaya tanıtabilmek için de yoğun bir mesai içerisindeyiz.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki görev süremiz içerisinde saygıdeğer Nevşehir’li vatandaşlarımızın beklentilerine uygun bir hizmet anlayışını ortaya koyacağız.2012 yılında da vatandaşlarımızın yine beklentilerinin de üzerinde hizmetleri sürdürme azim ve kararlılığı içerisinde olacağız. Bu duygular içerisinde tüm hemşehrilerimin yeni yıllarını kutluyor,yeni yılın sağlık,başarı ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’dan niyaz ediyorum.”