Nevşehir merkeze bağlı Göreme’de ingilizce Kursu

Nevşehir merkeze bağlı Göreme’de ingilizce Kursu açılıyor…….
Göreme Turistik tesislerin yoğun olduğu Nevşehir merkeze bağlı Göreme beldesinde çalışanlara ve vatandaşlara İngilizce kursu açılıyor.Tarihi ve doğal güzel.Turistik tesislerin yoğun olduğu Nevşehir merkeze bağlı Göreme beldesinde çalışanlara ve vatandaşlara İngilizce kursu açılıyor.

goreme Resimleri

goreme tatil

Göreme Tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyanın dört bir yanından ziyaret edilen Göreme beldesinde, sektörde çalışan insanların gelişimlerine ağırlık veriliyor. Göreme Belediyesi ve Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü arasında varılan işbirliği sonucunda 19 Temmuz Salı günü eğitimler başlıyor. Göreme’den genç yaşlı birçok vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği eğitimler, hafta içi yapılmak üzere yaklaşık 120 saat olacak. Eğitimlerin bir ay sürmesi hedefleniyor.

Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, bölgede İngilizce konuşulmayan yer kalmadığının altını çizerek, “Sektörde çalışan, öğrenmek isteyen herkese yönelik başlattığımız bu çalışmaya olan ilgi bizleri sevindirdi. Kursun düzenleneceğini duyurduğumuz ilk günlerden beri, yoğun talep oldu. Bu talepler şu an ikinci kursu açmayı bile gerektirecek gibi görünüyor. Kasabamızda olan herkesin daha iyi şartlara kavuşması için çalışıyoruz. Eğitimlerle beraber, diğer çalışmalarımız da devam edecek.” dedi. CİHAN