Bandicam İndir

Bandicam İndir, bilgisayar üzerinde oyun oynamayı sevenler için en çok önerilen programlardan bir tanesidir. Bandicam İndir özellikle oyun performansını kayıt altına almayı düşünenler için ekran videosu kaydetme programı olarak Bandicam en başarılı olanlardan bir tanesidir. Dünya genelinde favori programlardan biri olan Bandicam birçok özelliği ile muadillerinden ayrıcalıklı kabul edilmektedir.

Ekran videosu kaydetme programı yalnızca oyunlarda değil film ya da video izlerken de yardımcı olmaktadır. Tek tek video kırpıp kaydetmektense ekranda yer alan bir videoyu kayıt altına almak çok daha pratik kabul edilmektedir.   

Bandicam Nedir?

Bandicam, ekranda yer alan herhangi bir görüntüyü yakalamaya yardımcı olan programlardan bir tanesidir. Hem video olarak kayıt altına almak hem de fotoğraf olarak kaydetmek mümkün olduğu için bu programı kullanmak çok faydalıdır. İzlediğiniz ya da kalıcı olmasını istediğiniz herhangi bir şeyi bu programı kullanarak arşivinize kaydedebilme şansınız bulunmaktadır.

Masaüstünde gerçekleştirdiğiniz her adımı video olarak kaydetmenize yardımcı olan program aynı zamanda kare kare fotoğraf olarak da yakalayabilmektedir. Çoğu zaman oyun tariflerinde, video çekimlerinde bu işlem büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bandicam Özellikleri

Bandicam, iç kısmı saydam olan bir çerçeveden oluşmaktadır. Bu şekildehangi alanı kayıt altına almak isterseniz bunu çerçeve ile kaydedebilmeniz mümkün olabilmektedir. Çerçeve içerisine alınan bölgede yer alan her adım kaydedilip benimsenebilmektedir.

OpenGL ve de DirectX desteğine sahip olan programla kolayca video kayıt edebilmeniz mümkündür. Kayıt esnasında görüntüleme yapmak ve anlık yakalamak da son derece basit olabilmektedir.

Kayıt altına alabileceğiniz videonun formatını, ses donanımını, ses frekansını, görüntü kalitesini tamamıyla kendiniz ayarlayabilirsiniz. İstemeniz halinde videolarınız için zaman ya da dosya boyutu ayarını da kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Bandicam İndir

Bandicam son derece basit şekilde inen tamamıyla ücretsiz kullanıma sahip programlardandır. Ücretsiz sürümünün 10 dakikaya kadar kayıt edebilme özelliğine sahip olduğunu unutmamanız önerilmektedir. Ayrıca kaydını almış olduğunuz videoların bir kısmında Bandicam ambleminin olduğunu da unutmamalısınız.

Daha uzun kayıt alabilmek ve daha farklı fonksiyonları bir arada kullanabilmek için Bandicam programının ücretli yazılımını da deneyebilirsiniz. Bu şekilde avantajlarından çok daha kolay yararlanabilirsiniz.

https://www.indirson.com/bandicam/