Epic Pen Akıllı Tahta Çizim Programı indir

Epicpen indir, Kişisel ya da ofis bilgisayarlarında kullanılabilecek akıllı tahta çizim programı olan Epic Pen, birçok artı özelliği ile benzer programları büyük ölçüde geride bırakmaktadır. Windows açık iken direkt olarak sayfanın üzerinde çizim yapmaya olanak sunan yazılım özellikle bilgisayar üzerinde sıkça sunum yapanların oldukça işine yarayacak niteliklere sahiptir. Bilgisayar masaüstünün yanı sıra işlem yapılan ya da kullanılan menüler üzerinde de rahatlıkla çizim yapılabilmektedir.

Epic Pen Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar sayfaları üzerinde çizim yapabilmeyi keyifli ve mümkün hale getiren kalem ve işaretleyici gibi araçlar bulunduran program, zengin renk alternatifi ve istenilen sayfada çizim yapabilmeyi sağlaması nedeniyle alanındaki en başarılı yazılımlar arasında yer almaktadır. Bilgisayar sisteminde kasma gibi herhangi bir olumsuzluğa neden olmayan Epic Pen, kurulumu son derece kolay olan bir programdır. Windows üzerinde işaretlenmek istenen ya da yeniden çizilen dosyaları saklamak programın desteklemediği özellikler arasındadır. Hazırlanan sunum ve dosyaları saklamak için başka bir program kullanmak, bu programın eksik yönleri arasında gösterilebilir.

Epic Pen Programının Avantajları Nelerdir?

Epic Pen tüm Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için tasarlanmış ücretsiz ve profesyonel niteliklere sahip bir programdır. Çizim programını etkin bir şekilde kullanabilmek için özel olarak geliştirilmiş olan kalemi en küçük detayların bile başarılı bir şekilde vurgulanmasına olanak sağlamaktadır. Herhangi bir yanlışlık durumunda silgi aracı ile yanlışları silmek ya da sayfayı tamamen temizlemek mümkündür. Epicpen programının son versiyonunu https://www.indirson.com/epic-pen-indir/ adresinden en güncel versiyonunu indirebilirsiniz.