2010 YILININ EN BAŞARILI PROJESİ

NEVŞEHİR ,BİR BÜYÜK ONURU DAHA YAŞAMAYA HAZIRLANIYOR

2010 YILININ EN BAŞARILI PROJESİ NEVŞEHİR BELEDİYESİ’NİN

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimler ve Gençlik Proje” yarışmasında Nevşehir Belediyesi, ‘Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İş Eğitim Okulu’ projesi ile ödül kazandı. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,25 Mart 2011 Cuma günü saat 11.30’da düzenlenecek bir törenle ödülü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alacak.

AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından ülke genelindeki AK Parti’li Belediyeler içerisinde düzenlediği “Yerel Yönetimler Gençlik Proje”yarışmasına,Ürgüp yolu üzerinde zihinsel engellilerin rehabilitasyonlarının sağlanmasının yanı sıra,zihinsel engellilerin el becerilerinin de geliştirilerek üretkenliklerinin sağlanmasını hedefleyen ‘Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İş Eğitim Okulu’ projesi ile katılan Nevşehir Belediyesi, konusunda uzman olan seçici kurulun belirlemesi ile Türkiye genelinde en başarılı projelerden biri olarak değerlendirildi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir’e 2010 yılının en başarılı projesi unvanını kazandıran ödülü,AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alacak.

25 Mart 2011 günü saat 11.30’da AK Parti Genel Merkez Konferans salonunda düzenlenecek törene katılacak Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, göreve geldiğinden bu güne kadar 5. kez Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan ödül almış olacak.