AHMET BELADA TEŞEKKÜR ETTİ

NEVŞEHİR/HABER-Temayül Yoklamasın da Nevşehir in,Tüm İlçe Teşkilatları, Belde Teşkilatları, İlçe Kadın Kolları, Belediye Meclis Üyelerinden oluşan Toplam 1200 civarı delege 27 aday içerisinden milletvekili aday adayını belirlemek için kullandık ları oylarla açık ara birinci sıraya yerleşen Ahmet Belada yaptığı yazılı basın açıklamasıyla AK parti teşkilatına Teşekkür etti.İşte Ahmet Belada nın Basın açıklaması…

TEŞEKKÜR

20/03/2011

Hafta sonu Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan Temayül yoklamasında, 27 aday adayı içerisinde yapılan oylamada

Saygıdeğer İl başkanım;

Şahsıma göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı, şahsınızda il, merkez ilçe, gençlik ve kadın kolları mensuplarının yanı sıra, taşra teşkilatlarına, belediye başkanlarına, belediye meclis üyelerine, il genel meclis üyelerine, belde başkanlarına ve köy temsilcilerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim

.

Düzgün ve düzeyli bir seviyede geçen propaganda çalışmasının akabinde yapılan temayül yoklaması da sorunsuz bir şekilde geçti. Bundan dolayı tüm organize ekibinize de teşekkür ederim.

27 aday adayı olarak birbirimizi daha yeni gördüğümüz insanlar da olmasına rağmen kısa sürede kaynaştık. Bu yüzden de tüm aday adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Elbette ki, bu sonuç nihai bir sonuç olmayıp, sadece yerine getirilmesi gereken bir teamüldür.

Partimizin, şehrimizin ve ülkemizin kazanması ümidi ile.

AHMET BELADA

NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ A.ADAYI

2 yorum

  1. ALLAH HAYIRLARA VESİLE VE TEBDİL ETSİN AHMED BELADA KARDEŞİMİZİ MECLİSTE GÖRMEK EN BÜYÜK ARZULARIMIZDANDIR .DİYARBAKIR DAN SANA KALBİ MUHABBETLERİMİZİ VE DUALARIMIZI GÖNDERİYORUZ.ALLAHA EMANET OL.

  2. Nevşehir AKP teşkilatı Rıtvan çok kızdığı için Beladaya inadına oy verdi Beladayı sevdiklerinden değil herkes Beladayı kinci,hırslı ve Partiyi böler diye düşünürken böyle bir sonuç ortaya çıktı bu birdaha olmaz geçmiş olsun.

Yorumlar kapatıldı.