Büyük Birlik Partisi Başkanı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Lideri Yalçın Topçu Nevşehir’e geliyor.BBP Nevşehir Milletvekili adayı Sefer Tavukçu yaptığı açıklamada, BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu’nun seçim çalışmaları kapsamın da Nevşehir’i ziyaret edeceğini bildirdi. Tavukçu, Genel Başkan Topçu’nun 4 Haziran 2011 Cumartesi günü saat 10.30’da ilk olarak Gülşehir İlçesini ziyaret edeceğini, burada BBP İlçe teşkilatını açacağını ve ardından Gülşehirlilere hitap edeceğini belirterek, buradan Nevşehir’e geçip Esnaf ziyaretinde bulunduktan sonra 12.30’da Derinkuyu İlçesine geçeceğini söyledi.

Tavukçu, Genel Başkanın Derinkuyu da ilçe teşkilatının açılışını yaparak halka hitap edeceğini, ardından Aksaray İline hareket edeceğini ifade etti.

BBP Lideri Yalçın TOPÇU, 12 Haziran Seçim Çalışmaları kapsamında Nevşehir’e gelen 6. Parti Genel Başkanı olacak. Daha Önce AK Parti Lideri Recep Tayyip ERDOĞAN, CHP Lideri Kemal KILIÇDAROĞLU, MHP Lideri Devlet BAHÇELİ, DSP Lideri Mahsun TÜRKER ve HAS Parti Lideri Numan KURTULMUŞ Nevşehir’i ziyaret etmişti.

Yayım tarihi
NEVŞEHİR olarak sınıflandırılmış