Hasan Ünver Seçim sonuçlarını Değerlendirdi

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER;
“ 3. DÖNEM,NEVŞEHİR VE TÜRKİYE’YE HAYIRLI OLSUN”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,12 Haziran 2011 tarihinde gerçekleştirilen 24. dönem Milletvekilliği seçimi ile Türkiye’de daha farklı bir dönemin başlayacağını belirterek ,gerek Nevşehir ve gerekse ülke genelinde ciddi hamlelerle bereketli bir sürecin yaşanmasına vesile olacağı bu dönemin tüm ülke insanlarına hayırlı olması dileğinde bulundu.

12 Haziran 2011 tarihinde yapılan 24. dönem Milletvekilliği seçimlerini değerlendiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,AK Parti’nin iktidar olduğu 3 Kasım 2002 tarihinden günümüze kadar Nevşehir’in sayısız hizmetten yararlandığını söyledi.
Güçlü,istikrarlı ve güven verici bir ortamda şekillenen ve Nevşehir’i çevresinde ve ülke genelinde model kent haline getirici yatırımların geçmişte olduğu gibi, ustalık dönemi olarak da isimlendirilen bu süreçte yoğunlaşacağına inandığını aktaran Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver “Her şeyin en iyisine layık olduğuna yürekten inandığım değerli Nevşehir halkı,sandıkta üzerine düşeni yerine getirdi.Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi ustalık dönemi olacak bu sürecin gerek Nevşehir’imiz ve gerekse de ülkemiz adına hayırlı çalışmaların yapılacağı bir dönem olacağına yürekten inanıyorum.Her alanda büyüyen,gelişen bir Nevşehir görebilme duygusu benim öteden beri özlemimdi.Belediye Başkanlığım dönemimde, AK Parti iktidarının da yardımları ile Nevşehir’de önemli yatırımlara imza attık.Bu dönemde de öyle inanıyorum ki daha farklı dev yatırımlarla Nevşehir marka kentler içerisinde en hızlı gelişme gösteren örnek bir kent haline gelecektir.
Bizlere her zaman katkı sağlayan,yüreklerinin bizim gibi çarptığına inandığımız değerli Nevşehir’li vatandaşlarıma bu vesile ile en kalbi selamlarımı iletiyor,saygılar sunuyorum.”dedi.