Hasan Ünver Tv de soruları cevaplıyor

ÜNVER, KANAL K VE KAPADOKYA TV’DE SORULARI CEVAPLANDIRIYOR

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,26 Aralık 2011 Pazartesi günü Kanal K ve Kapadokya TV ortak yayınında 2004 yılından beri Nevşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen hizmetlere ilişkin olarak açıklamalarda bulunacak.

Movie Fifty Shades Darker (2017)

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,Kanal K TV Genel Yayın Yönetmeni gazeteci İsmail Oral ile Kapadokya TV Genel Yayın Yönetmeni Behçet Alkan’ın sorularını ,26 Aralık 2011 Pazartesi günü saat 20.30’da yayınlanacak ortak proğramda cevaplayacak.

 

Vatandaşların da büyük bir ilgi ile izleyeceğinin tahmin edildiği proğramda Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi,Modern Pazaryeri ve 2000 Evler Pazar yeri başta olmak üzere Nevşehir Belediyesi’nde görev yaptığı yaklaşık 8 yıllık süreçte gerçekleştirilen hizmetlere ilişkin sorulara cevap verecek.

Yayım tarihi
NEVŞEHİR olarak sınıflandırılmış

1 yorum

  1. allah askina siz nevsehire ne yaptiniz.kayseriye bakarak nevsehir 200 yil geride.nevsehirin ilerlemis birseyini göremiyorum.köyleri bile nevsehirde 20 yil ilerde.iki toki evi yapmakla.terminali deyistirmekle.boyumuz uzamiyor.

Yorumlar kapatıldı.