Nevşehir AK Parti Adayı Gizligider

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir il, merkez ilçe, kadın ve gençlik kolları ile milletvekilleri adayları, seçimlere 10 gün kala çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor.

gizligider

gizligider

12 Haziran da yapılacak genel seçimler öncesinde çeşitli sivil toplum örgütleri, dernek ve oda ziyaretleri yapan AK Parti adaylarından Avukat Ebubekir Gizligider, bu kapsamda Nevşehir Genç İşadamları ve Sanayicileri Derneği (GESİAD)’ne de gelerek, Başkan İrfan Avşar’la bir süre sohbet etti.

 

GESİAD Başkanı İrfan Avşar, derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra adaylardan sanayici, esnaf ve işadamlarının isteklerini dile getirdi. Seçilen adayların, ilin genel sorunları yanında sanayici, esnaf ve iş adamlarının beklentilerini de karşılamasını umut ettiğini belirten Avşar, ziyaret dolayısıyla aday Gizligider’e teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi. AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Avukat Ebubekir Gizligider ise yaptığı konuşmada, bir şehrin gelişmesinde önemli rol üstlenen sanayici, esnaf ve iş adamlarının her zaman yanında olacağını, yapılabilecek hizmetler konusunda karşılıklı görüş alış verişinde bulunacağını söyledi. Sadece seçim öncesi değil, vekil olarak seçildiği andan itibaren sanayici, esnaf ve iş adamları ile istişareye önem vereceğini kaydeden Gizligider, “Bugün ilimizin önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan GESİAD’ı ziyaret maksadım da budur. Bünyesinde çok sayıda iş adamı ve sanayicisini barındıran, kurulduğu günden bu yana yaptığı etkinliklerle şehrimizin gelişimine ve üyelerinin sorunlarının çözümüne aktif katkı sağlayan GESİAD’la ortak projeler konusunda da görüşme yaptık. Çok yararlı bir ziyaret oldu. Nevşehir gelişiyor. Buna paralel olarak istek ve sorunlarda çeşitleniyor. Birlikte çalışma yaparak ilimizin hedeflenen çağdaş seviyeye gelmesini sağlamaya kararlıyız. İnşallah, GESİAD yönetimi ve üyelerinin de katkıları ile ilerleyeceğiz.” diye konuştu.

Yayım tarihi
NEVŞEHİR olarak sınıflandırılmış