Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan ÜNVER !

Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan ÜNVER !

Biz nevşehir haber ekibi olarak hasan ünver ve tüm hizmette imzası olan çalışanlarına teşekkürlerimiz sunarız..Hizmetlerinin dur durak bilmemesinin herkes farkındadır soyut ve somut olarak..Yaptığı çalışmalarda başarılı olduğu gibi yapacağı bundan sonra ki işlerdede başarılı ve nevşehir halkımız için hayırlı olması temennisi ile.. nevsehir50..

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, belediye olarak Nevşehir’in sadece bugünü için değil, geleceğinin de planlanması adına önemli yatırımlar yaptıklarını söyledi.Nevşehir Belediyesi‘nin olağan koordinasyon toplantısı, Ünver başkanlığında Kapadokya Kültür Merkezi’nde yapıldı.Belediye birim amirlerinin hazır bulunduğu toplantıda konuşan Ünver, belediye olarak son 7 yılda yaptıkları çalışmalar hakkında katılımcıları bilgilendirdi.Ünver, belediyeciliğin doğumdan ölüme kadar yaşamın her alanında fonksiyonel bir misyon üstlendiğini belirterek, etkin ve verimli bir çalışma ortaya konulabilmesi için var güçleri ile çaba harcadıklarını söyledi.

Nevsehir Baskani Hasan unver

Nevsehir Baskani Hasan unver

Son 7 yılda çok güzel hizmetlere tüm birim çalışanları ile birlikte imza attıklarını dile getiren Ünver, bu hizmetlerin ortaya konulmasında kendisinin sadece bir orkestra şefi görevi gördüğünü, tüm çalışmaların belediye personelince yerine getirildiğini kaydetti.

Nevşehir Belediyesi olarak sadece bugünü değil, geleceğin de planlanması adına önemli yatırımların gerçekleştirildiğini anlatan Ünver, bundan sonraki süreçte de birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu içerisinde hizmetlere devam edeceklerini ifade etti.

Toplantıda daha sonra bugüne kadar yapılan çalışmalarla, bundan sonraki süreçte yapılması planlanan çalışmalara ilişkin bilgi alışverişinde bulunuldu.